MÖBLER / Bord / Pelarbord 8121438
nr 812 1438
Pelarbord
omkring 1800, Bemålad, längd: 42, djup: 47, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
måndag 4 mars 2013
kl 18:20:39